Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Wynajem samochodu z kierowcą – Poznań. Skorzystaj z naszych usług!

kw. 14, 2020Cargo, Uncategorized0 komentarzy

Niejednokrotnie w naszym życiu spotykamy się z sytuacjami, które mogą nas mocno zaskoczyć. W takich momentach należy być gotowym, aby szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Z pewnością do niecodziennych sytuacji należy konieczność wynajmu samochodu wraz z kierowcą, który bezpiecznie zawiezie nas w określone miejsce. 

 

Wynajem samochodu z kierowcą (Poznań) to usługa, która jest skierowana również dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo oraz najwyższe standardy obsługi. To wszystko oferujemy my, gdyż w naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, którzy w miłej atmosferze przetransportują Państwa dosłownie wszędzie. Kluczowa jest dla nas kwestia logistyki, dlatego zawsze szukamy najbardziej optymalnej trasy. Oferujemy naszym klientom profesjonalne samochody, które są idealnie czyste i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzację i wygodne fotele. 

 

LukaTrans na rynku działa od wielu lat, a w Poznaniu i okolicach jesteśmy liderem w branży. W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy i w miłej, bezpiecznej atmosferze przetransportują całą grupę w ustalone miejsce. 

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi wynajmu auta z kierowcą, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ze swej strony możemy zagwarantować zarówno indywidualne podejście do każdego klienta, kadrę wykształconych i doświadczonych kierowców, jak i wysokiej klasy pojazdy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!