Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Transport busami

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00
przewozy osób

Luka trans

Transport osób busami – Poznań

Transport osób busami – Poznań i okolice

Transport większej liczby osób, który będzie dobrze zorganizowany i bezpieczny, wymaga nie tylko doświadczonego kierowcy, który w miłej atmosferze zadba o komfort pasażerów przez całą podróż, lecz także sprawnych samochodów – wyposażonych we wszystkie udogodnienia. Kluczowe jest również zadbanie o logistykę, aby przewóz odbył się szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. 

Z naszego doświadczenia wynika, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie sprawdzonej firmie, która zadba o wszystkie te aspekty, niż organizowanie przewozu na własną rękę. Transport osób busami (Poznań i okolice), który powierzą Państwo specjalistom, będzie nie tylko bardziej komfortowy, lecz także zdecydowanie tańszy – nie wspominając również o kwestiach bezpieczeństwa. 

 

Transport busami – Poznań. Dlaczego warto wybrać LukasTrans? 

 

Nasza firma dysponuje rozbudowaną bazą samochodów, dlatego nasza oferta jest skierowana również dla większych grup. Wszystkie pojazdy, które możemy zaoferować naszym klientom, są regularnie serwisowane i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. wygodne fotele, klimatyzacja czy pasy bezpieczeństwa. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego przewoźnika, który ma bogate doświadczenie w prowadzeniu transportu osób busami, to zachęcamy, aby skorzystać z naszych usług! Świadczymy je szybko, bezpiecznie i terminowo, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wymaganiom każdego klienta. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!

Interesuje Państwa transport osób busami (Poznań i okolice)? Dane kontaktowe są dostępne w zakładce „kontakt”!

Luka trans

Transport osobowy busami – Poznań

Współczesny świat cechuje się tym, iż tempo życia jest wysokie. Zarówno informacja, jak i towar, szybko przemieszczają się i wręcz błyskawicznie docierają do miejsca docelowego.

W tak skonstruowanym świecie nierzadko spotykamy się również z koniecznością szybkiego przemieszczenia się ludzi z miejsca na miejsce. I wówczas odkrywamy i doceniamy pomoc, jaką mogą nam zaoferować specjaliści od logistyki. Samo przemieszczanie się obarczone jest bowiem wieloma czynnikami ryzyka.

Wszystkie usługi, które oferujemy naszym klientom, są przeznaczone dla tych z Państwa, którzy chcą bezpiecznie, bezproblemowo i wygodnie podróżować

luka trans

przewóz i transport osób busami – poznań

Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Dla osób, które chcą nawiązać z nami stałą współpracę, przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, których nie dostaniecie nigdzie! W celu poznania szczegółów oferty, prosimy o bezpośredni kontakt. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „kontakt” na górze naszej strony. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda po ulicach większych miast nie zawsze jest dla wszystkich łatwa, ale na szczęście nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni i doskonale wiedzą, jak poruszać się w każdych warunkach drogowych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie przeżyć niejedną podróż, a Państwo obdarzą nas zaufaniem i będą regularnie wracać.