Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Interesuje Państwa przewóz dzieci do szkoły (Poznań i okolice)?

mar 24, 2020Distribution, Uncategorized0 komentarzy

Nasi klienci mają możliwość skorzystania z usług transportowych w atrakcyjnych cenach! Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się nawiązać z naszą firmą długotrwałą współpracę, przygotowaliśmy jeszcze atrakcyjniejsze promocje! Przewozy dzieci do przedszkoli (Poznań) bardzo często spędzają rodzicom sen z powiek i mogą być problematyczne, ale na szczęście jesteśmy my i z przyjemnością zdejmiemy Państwu ten ciężar z barków. Oferujemy również transport na wycieczki szkolne, festyny i inne wydarzenia okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Samochody, które możemy zaoferować, są przystosowane do jazdy dla najmłodszych pasażerów i regularnie serwisowane, co jest gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa. W pojazdach znajdują się wszystkie udogodnienia: pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzacja i wygodne, rozkładane fotele, które zapewnią jazdę w komfortowych warunkach. 

 

Dzieci, które mieszkają w mniejszych miejscowościach i na wsiach, bardzo często mają utrudniony dojazd do szkoły, który może się wiązać z wieloma godzinami spędzonymi na przystankach, w autobusach, a nawet pociągach. Rozwiązaniem tego problemu jest przewóz dzieci do szkół. Poznań i najbliższe okolice to obszar, w którym możemy Państwu zaproponować tę usługę

Jesteśmy profesjonalistami i do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy terminowi, skuteczni, a zaufały nam tysiące klientów!