Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

kw. 14, 2020International, Uncategorized0 komentarzy

Wszystkie usługi, które oferujemy naszym klientom, są przeznaczone dla tych z Państwa, którzy chcą bezpiecznie, bezproblemowo i wygodnie podróżować. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda po ulicach większych miast nie zawsze jest dla wszystkich łatwa, ale na szczęście nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni i doskonale wiedzą, jak poruszać się w każdych warunkach drogowych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia. 

 

Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Dla osób, które chcą nawiązać z nami stałą współpracę, przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, których nie dostaniecie nigdzie! W celu poznania szczegółów oferty, prosimy o bezpośredni kontakt. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „kontakt” na górze naszej strony.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która na rynku działa od wielu lat, dlatego wszystkie transporty są realizowane szybko, bezpiecznie i terminowo. Gwarantujemy, że profesjonalnie zrealizujemy Państwa potrzeby w zakresie transportu osób.

Z naszego doświadczenia wynika, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie sprawdzonej firmie, która zadba o wszystkie te aspekty, niż organizowanie przewozu na własną rękę. Transport osób busami (Poznań i okolice), który powierzą Państwo specjalistom, będzie nie tylko bardziej komfortowy, lecz także zdecydowanie tańszy – nie wspominając również o kwestiach bezpieczeństwa.