Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Przewozy okolicznościowe

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00
przewozy okazjonalne poznań

luka trans

Przewozy okolicznościowe – Poznań i okolice 

Wesele, ślub, komunia święta, studniówka, chrzciny i inne wydarzenia okolicznościowe to wyjątkowy czas w życiu każdego człowieka, który jednak bardzo często wiążę się z koniecznością zorganizowania transportu z „miejsca A do miejsca B”. Z pewnością przypominają się Państwu sytuacje, gdy nikt nie chce być kierowcą i z tego powodu wynika wiele problemów. Na szczęście jesteśmy my, a nasza firma oferuje profesjonalne przewozy okolicznościowe. Poznań i pobliskie miejscowości to obszar, na którym działamy najprężniej, jednak podejmujemy się zleceń również z innych zakątków Polski. 

 

Dlaczego warto postawić na przewozy okolicznościowe (Poznań) i skorzystać z naszych usług?  

 

Są w naszym życiu takie chwile i momenty, gdy pragniemy wyjątkowo spędzić czas w towarzystwie bliskich nam ludzi. Imprezy okolicznościowe (np. ślub i wesele) są tego doskonałym przykładem, a jednym z ich elementów jest niezawodny transport. Jeśli zatem potrzebujecie Państwo sprawdzonego partnera w zakresie przewozu ślubnego czy też obsługi wesel, to możemy zagwarantować, iż na pewno będziecie zadowoleni z usług LukaTrans!

Jesteśmy profesjonalną firmą, która na rynku działa od wielu lat, dlatego wszystkie transporty są realizowane szybko, bezpiecznie i terminowo. Gwarantujemy, że profesjonalnie zrealizujemy Państwa potrzeby w zakresie transportu – zarówno Pary Młodej, jak i oczywiście gości weselnych.

 

Luka trans

przewozy okolcznościowe – poznań

Wszystkie usługi, które oferujemy naszym klientom, są przeznaczone dla tych z Państwa, którzy chcą bezpiecznie, bezproblemowo i wygodnie podróżować. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda po ulicach większych miast nie zawsze jest dla wszystkich łatwa, ale na szczęście nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni i doskonale wiedzą, jak poruszać się w każdych warunkach drogowych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia. 

Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Dla osób, które chcą nawiązać z nami stałą współpracę, przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, których nie dostaniecie nigdzie! W celu poznania szczegółów oferty, prosimy o bezpośredni kontakt. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „kontakt” na górze naszej strony. 

 

luka trans

przewozy okolicznościowe – poznań

Jesteśmy profesjonalną firmą, która na rynku działa od wielu lat, dlatego wszystkie transporty są realizowane szybko, bezpiecznie i terminowo. Gwarantujemy, że profesjonalnie zrealizujemy Państwa potrzeby w zakresie transportu – zarówno Pary Młodej, jak i oczywiście gości weselnych. 


Z roku na roku nasza firma jest coraz większa, zatrudniamy nowych ludzi, kupujemy nowe samochody i stale rozszerzamy naszą ofertę. Wszystko to mamy dzięki Wam i zaufaniu, którym nas obdarzacie!  O wysokiej jakości naszych usług mogą świadczyć tysiące klientów, których mieliśmy przyjemność transportować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do jego grona, koniecznie skontaktuj się z nami!