Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Przewozy pracownicze

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00
przewozy pracowników poznań

Luka trans

Przewozy pracownicze – Poznań

Przewozy pracowników w Poznaniu i okolicach

 

Firmy i przedsiębiorstwa, które zatrudniają większa liczbę pracowników, niejednokrotnie mają problem z zapewnieniem ludziom transportu bezpośrednio do miejsca zatrudnienia. Dotyczy to zwłaszcza zakładów pracy, których fabryki, magazyny czy biura znajdują się w dalekiej odległości od miasta. Obecna sytuacja gospodarcza czasami wręcz wymusza konieczność zorganizowania transportu pracowników. I tutaj pojawiamy się my, oferując Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie przewozy pracownicze (Poznań) realizujemy bezpiecznie i sprawnie.

 

Przewozy pracowników – Poznań 

W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie. Przewozy pracowników (Poznań) przebiegają w miłej atmosferze, a my zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm organizacyjny, sprawdzoną kadrę kierowców, jak i wysokiej klasy pojazdy służące realizacji takich zleceń, które są wyposażone we wszystkie udogodnienia.

Luka trans

Przewozy do pracy – poznań i okolice

Jeżeli interesuje Państwa przewóz pracowników (Poznań), to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą! Mamy bardzo duże doświadczenie, a nasi klienci regularnie do nas wracają, co samo w sobie jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług. W zakresie przewozów pracowniczych bardzo chętnie podejmiemy się realizacji zleceń z rejonu Poznania i okolic.

 Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego przewoźnika, który ma bogate doświadczenie w prowadzeniu transportu osób busami, to zachęcamy, aby skorzystać z naszych usług! Świadczymy je szybko, bezpiecznie i terminowo, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wymaganiom każdego klienta. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!

LukaTrans to firma, która od wielu lat oferuje swoim klientom usługi najwyższym poziomie jak m.in. przewóz osób do pracy. Poznań i najbliższej okolice to obszar, na którym głównie działamy, jednak z przyjemnością podejmujemy się zleceń również z innych zakątków Polski. Jesteśmy profesjonalistami i do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy terminowi, skuteczni, a zaufały nam tysiące klientów!

 

Luka trans

przewóz pracowników – poznań

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm organizacyjny, sprawdzoną kadrę kierowców, jak i wysokiej klasy pojazdy służące realizacji takich zleceń, które są wyposażone we wszystkie udogodnienia.

W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie. Przewozy pracowników (Poznań) przebiegają w miłej atmosferze, a my zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów. 

Jeśli zatem potrzebujecie Państwo sprawdzonego partnera w zakresie przewozu ślubnego czy też obsługi wesel, to możemy zagwarantować, że na pewno będziecie zadowoleni z naszych usług. Transport osobowy (Poznań), który trzeba zorganizować na własną rękę, bardzo często może być bardzo problematyczny, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów i zaufać naszej firmie!