Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Wynajem auta z kierowcą

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00

luka trans

Wynajem auta z kierowcą – Poznań

Profesjonalny wynajmem auta z kierowcą – Poznań i okolice 

Nasza firma od wielu lat działa na rynku, dlatego cechuje nas duże doświadczenie, wiedza i umiejętności. W zakres naszych usług wchodzi również wynajem auta z kierowcą. Poznań i okolice stolicy Wielkopolski to obszar, na którym działamy najprężniej, jednak realizujemy również zlecenia z innych zakątków Polski. Niejednokrotnie w naszym życiu spotykamy się z sytuacjami, które mogą nas mocno zaskoczyć. W takich momentach należy być gotowym, aby szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Z pewnością do niecodziennych sytuacji należy konieczność wynajmu samochodu wraz z kierowcą, który bezpiecznie zawiezie nas w określone miejsce.

Wynajem samochodu z kierowcą – Poznań. Skorzystaj z naszych usług! 


Wynajem samochodu z kierowcą (Poznań) to usługa, która jest skierowana również dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo oraz najwyższe standardy obsługi. To wszystko oferujemy my, gdyż w naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, którzy w miłej atmosferze przetransportują Państwa dosłownie wszędzie. Kluczowa jest dla nas kwestia logistyki, dlatego zawsze szukamy najbardziej optymalnej trasy. Oferujemy naszym klientom profesjonalne samochody, które są idealnie czyste i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzację i wygodne fotele.

Luka trans

wynajem auta z kierowcą – poznań i okolice

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi wynajmu auta z kierowcą, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ze swej strony możemy zagwarantować zarówno indywidualne podejście do każdego klienta, kadrę wykształconych i doświadczonych kierowców, jak i wysokiej klasy pojazdy. Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

W swej działalności kierujemy się nade wszystko przekonaniem, iż naszym celem jest bardzo zadowolony klient. Zamawianą usługę przewozu dopasowujemy zawsze do konkretnych potrzeb i oczekiwań, personalizując ją w możliwie najszerszym wymiarze.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem szczegółów. Z roku na roku nasza firma jest coraz większa, zatrudniamy nowych ludzi, kupujemy nowe samochody i stale rozszerzamy naszą ofertę.

luka trans

wynajem auta z kierowcą w poznaniu

Jeśli zatem poszukujecie Państwo wybitnych specjalistów w zakresie skutecznego, terminowego i bezpiecznego przemieszczania się, to ta oferta zapewne przypadnie Państwu do gustu.

Współczesny świat cechuje się tym, iż tempo życia jest wysokie. Zarówno informacja, jak i towar, szybko przemieszczają się i wręcz błyskawicznie docierają do miejsca docelowego.

Więcej informacji dotyczących konkretnych usług, które świadczymy naszym klientom, znajdą Państwo w zakładce „oferta” na górze strony. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 601 77 32 44!