Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Przewozy dzieci do szkół i przedszkoli

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00

Luka trans

Przewozy dzieci do szkół i przedszkoli – poznań i okolice

Przewóz dzieci do szkół – Poznań i okolice 

Dzieci, które mieszkają w mniejszych miejscowościach i na wsiach, bardzo często mają utrudniony dojazd do szkoły, który może się wiązać z wieloma godzinami spędzonymi na przystankach, w autobusach, a nawet pociągach. Rozwiązaniem tego problemu jest przewóz dzieci do szkół. Poznań i najbliższe okolice to obszar, w którym możemy Państwu zaproponować tę usługę! Dzieci będzie odbierał i odwoził do domu wykwalifikowany kierowca, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia. Samochody, które możemy zaoferować, są przystosowane do jazdy dla najmłodszych pasażerów i regularnie serwisowane, co jest gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa. W pojazdach znajdują się wszystkie udogodnienia: pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzacja i wygodne, rozkładane fotele, które zapewnią jazdę w komfortowych warunkach. 

Przewozy dzieci do przedszkoli – Poznań

Nasi klienci mają możliwość skorzystania z usług transportowych w atrakcyjnych cenach! Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się nawiązać z naszą firmą długotrwałą współpracę, przygotowaliśmy jeszcze atrakcyjniejsze promocje! Przewozy dzieci do przedszkoli (Poznań) bardzo często spędzają rodzicom sen z powiek i mogą być problematyczne, ale na szczęście jesteśmy my i z przyjemnością zdejmiemy Państwu ten ciężar z barków. Oferujemy również transport na wycieczki szkolne, festyny i inne wydarzenia okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 


Interesuje Państwa przewóz dzieci do szkoły (Poznań i okolice)? Zapraszamy do kontaktu!

Przewozy dzieci do szkół i przedszkoli w Poznaniu i okolicach

Jeśli zatem poszukujecie Państwo wybitnych specjalistów w zakresie skutecznego, terminowego i bezpiecznego przemieszczania się, to ta oferta zapewne przypadnie Państwu do gustu.

 To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem szczegółów. Z roku na roku nasza firma jest coraz większa, zatrudniamy nowych ludzi, kupujemy nowe samochody i stale rozszerzamy naszą ofertę. Wszystko to mamy dzięki Wam i zaufaniu, którym nas obdarzacie!  O wysokiej jakości naszych usług mogą świadczyć tysiące klientów, których mieliśmy przyjemność transportować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do jego grona, koniecznie skontaktuj się z nami!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda po ulicach większych miast nie zawsze jest dla wszystkich łatwa, ale na szczęście nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni i doskonale wiedzą, jak poruszać się w każdych warunkach drogowych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia.

 

Luka trans

Przewóz dzieci do szkół i przedszkoli – poznań i okolice

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą? Przede wszystkim ze względu na fakt, że do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby oferowany transport był dla Państwa satysfakcjonujący! Nasza firma na rynku działa od wielu lat, a w naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a dodatkowo są mili i sympatyczni. Wszystkie samochody, które są przeznaczone do transportu naszych klientów, to profesjonalne pojazdy – regularnie serwisowane i bezpieczne.