Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Przewóz i transport osób

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00

Luka trans

Przewóz osób – Poznań

LukaTrans to firma, która od wielu lat oferuje swoim klientom usługi najwyższym poziomie jak m.in. przewóz osób. Poznań i najbliższej okolice to obszar, na którym głównie działamy, jednak z przyjemnością podejmujemy się zleceń również z innych zakątków Polski. Jesteśmy profesjonalistami i do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy terminowi, skuteczni, a zaufały nam tysiące klientów!

Jeśli zatem poszukujecie Państwo wybitnych specjalistów w zakresie skutecznego, terminowego i bezpiecznego przemieszczania się, to ta oferta zapewne przypadnie Państwu do gustu.

W swej działalności kierujemy się nade wszystko przekonaniem, iż naszym celem jest bardzo zadowolony klient. Zamawianą usługę przewozu dopasowujemy zawsze do konkretnych potrzeb i oczekiwań, personalizując ją w możliwie najszerszym wymiarze.

Możemy zatem służyć Państwu pomocą przy konieczności dokonania transferu osób w formie:

  • przewozów okolicznościowych – organizowanych przy uroczystościach ślubnych i weselnych
  • przewozów zorganizowanych – obsługujemy wówczas transport osób podczas wszelkiego rodzaju imprez i spotkań integracyjnych
  • transportu busami – jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa potrzeby w tym zakresie
  • przewozów pracowniczych – chętnie zorganizujemy transport pracowników w rejonie Poznania i okolic
  • wynajmu auta z kierowcą – w tym przypadku jesteśmy otwarci na jakiekolwiek Państwa potrzeby
  • przewozu osób niepełnosprawnych – posiadane przez nas specjalistyczne środki transportu doskonale sprawdzą się w tym zakresie
  • transferu osób z i na lotnisko – oferujemy spełnienie Państwa oczekiwań również w tym temacie, obsługując lotniska w takich miastach, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice czy Berlin.

 

Przewóz i transport osób – Poznań 

Są w naszym życiu takie chwile i momenty, gdy pragniemy, aby były one niezwykle uroczyste. Z pewnością do tych wyjątkowych wydarzeń zaliczymy ślub i wesele, a jednym z jego elementów będzie niezawodny transport. W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają niezbędne licencje, wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na komfortowy transport osób (Poznań). Dla naszych klientów przygotowaliśmy profesjonalne i bezpieczne samochody, które są wyposażone we wszystkie udogodnienia (m.in. radio, klimatyzacja, wygodne, rozkładane siedzenia i pasy bezpieczeństwa). 

 

Transport osobowy – Poznań

 

Jeśli zatem potrzebujecie Państwo sprawdzonego partnera w zakresie przewozu ślubnego czy też obsługi wesel, to możemy zagwarantować, że na pewno będziecie zadowoleni z naszych usług. Transport osobowy (Poznań), który trzeba zorganizować na własną rękę, bardzo często może być bardzo problematyczny, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów i zaufać naszej firmie! 

Przewozy osób w Poznaniu i okolicach


Chcą Państwo zorganizować przewóz osób (Poznań i okolice)? Z nami to naprawdę proste i szybkie!

 

przewozy dzieci do szkół poznań lukatrans

luka trans

Transport osób – poznań

Wszystkie usługi, które oferujemy naszym klientom, są przeznaczone dla tych z Państwa, którzy chcą bezpiecznie, bezproblemowo i wygodnie podróżować. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda po ulicach większych miast nie zawsze jest dla wszystkich łatwa, ale na szczęście nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni i doskonale wiedzą, jak poruszać się w każdych warunkach drogowych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia. 

Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Dla osób, które chcą nawiązać z nami stałą współpracę, przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, których nie dostaniecie nigdzie! W celu poznania szczegółów oferty, prosimy o bezpośredni kontakt. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „kontakt” na górze naszej strony. 

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie przeżyć niejedną podróż, a Państwo obdarzą nas zaufaniem i będą regularnie wracać.