Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Transport busami – Poznań. Dlaczego warto wybrać LukaTrans?

kw. 14, 2020Shipping, Uncategorized0 komentarzy

Nasza firma dysponuje rozbudowaną bazą samochodów, dlatego nasza oferta jest skierowana również dla większych grup. Wszystkie pojazdy, które możemy zaoferować naszym klientom, są regularnie serwisowane i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. wygodne fotele, klimatyzacja czy pasy bezpieczeństwa. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego przewoźnika, który ma bogate doświadczenie w prowadzeniu transportu osób busami, to zachęcamy, aby skorzystać z naszych usług! Świadczymy je szybko, bezpiecznie i terminowo, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wymaganiom każdego klienta. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!

 

Z naszego doświadczenia wynika, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie sprawdzonej firmie, która zadba o wszystkie te aspekty, niż organizowanie przewozu na własną rękę. Transport osób busami (Poznań i okolice), który powierzą Państwo specjalistom, będzie nie tylko bardziej komfortowy, lecz także zdecydowanie tańszy – nie wspominając również o kwestiach bezpieczeństwa. 

 

Transport większej liczby osób, który będzie dobrze zorganizowany i bezpieczny, wymaga nie tylko doświadczonego kierowcy, który w miłej atmosferze zadba o komfort pasażerów przez całą podróż, lecz także sprawnych samochodów – wyposażonych we wszystkie udogodnienia. Kluczowe jest również zadbanie o logistykę, aby przewóz odbył się szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. 

Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Dla osób, które chcą nawiązać z nami stałą współpracę, przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, których nie dostaniecie nigdzie! W celu poznania szczegółów oferty, prosimy o bezpośredni kontakt. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „kontakt” na górze naszej strony.