Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

O firmie

PRZEWÓZ – TRANSPORT OSÓB – POZNAŃ

Przewóz osób poznań

Przewóz osób w Poznaniu i współczesny świat cechuje się tym, iż tempo życia jest wysokie. Zarówno informacja, jak i towar, szybko przemieszczają się i wręcz błyskawicznie docierają do miejsca docelowego.

W tak skonstruowanym świecie nierzadko spotykamy się również z koniecznością szybkiego przemieszczenia się ludzi z miejsca na miejsce. I wówczas odkrywamy i doceniamy pomoc, jaką mogą nam zaoferować specjaliści od logistyki. Samo przemieszczanie się obarczone jest bowiem wieloma czynnikami ryzyka.

 

Transport osób - poznań i okolice

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą? Przede wszystkim ze względu na fakt, że do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby oferowany transport osób był dla Państwa satysfakcjonujący! Nasza firma na rynku działa od wielu lat, a w naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a dodatkowo są mili i sympatyczni. Wszystkie samochody, które są przeznaczone do transportu naszych klientów, to profesjonalne pojazdy – regularnie serwisowane i bezpieczne. 

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem szczegółów. Z roku na roku nasza firma jest coraz większa, zatrudniamy nowych ludzi, kupujemy nowe samochody i stale rozszerzamy naszą ofertę. Wszystko to mamy dzięki Wam i zaufaniu, którym nas obdarzacie!  O wysokiej jakości naszych usług mogą świadczyć tysiące klientów, których mieliśmy przyjemność transportować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do jego grona, koniecznie skontaktuj się z nami!

 

Przewozy osób w Poznaniu i okolicach

Jeśli zatem poszukujecie Państwo wybitnych specjalistów w zakresie skutecznego, terminowego i bezpiecznego przewozu osób przemieszczania się, to ta oferta zapewne przypadnie Państwu do gustu.

W swej działalności kierujemy się nade wszystko przekonaniem, iż naszym celem jest bardzo zadowolony klient. Zamawianą usługę przewozu dopasowujemy zawsze do konkretnych potrzeb i oczekiwań, personalizując ją w możliwie najszerszym wymiarze.

Możemy zatem służyć Państwu pomocą przy konieczności dokonania transferu osób w formie:

  • przewozów okolicznościowych – organizowanych przy uroczystościach ślubnych i weselnych
  • przewozów zorganizowanych – obsługujemy wówczas transport osób podczas wszelkiego rodzaju imprez i spotkań integracyjnych
  • transportu busami – jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa potrzeby w tym zakresie
  • przewozów pracowniczych – chętnie zorganizujemy transport pracowników w rejonie Poznania i okolic
  • wynajmu auta z kierowcą – w tym przypadku jesteśmy otwarci na jakiekolwiek Państwa potrzeby
  • przewozu osób niepełnosprawnych – posiadane przez nas specjalistyczne środki transportu doskonale sprawdzą się w tym zakresie
  • transferu osób z i na lotnisko – oferujemy spełnienie Państwa oczekiwań również w tym temacie, obsługując lotniska w takich miastach, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice czy Berlin.

Transport osobowy – Poznań. Do kogo jest skierowana nasza oferta?

Wszystkie usługi, które oferujemy naszym klientom, są przeznaczone dla tych z Państwa, którzy chcą bezpiecznie, bezproblemowo i wygodnie podróżować. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda po ulicach większych miast nie zawsze jest dla wszystkich łatwa, ale na szczęście nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni i doskonale wiedzą, jak poruszać się w każdych warunkach drogowych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia. 

Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Dla osób, które chcą nawiązać z nami stałą współpracę, przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, których nie dostaniecie nigdzie! W celu poznania szczegółów oferty, prosimy o bezpośredni kontakt. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „kontakt” na górze naszej strony. 

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie przeżyć niejedną podróż, a Państwo obdarzą nas zaufaniem i będą regularnie wracać.

 

przewóz osób poznań lukatrans
transport osób poznań i okolice
przewozy dzieci do szkół poznań lukatrans
przewozy dzieci do szkół poznań lukatrans