Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Przewozy zorganizowane

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00

Luka trans

Przewozy zorganizowane – Poznań

Z pewnością każdy chociaż raz w swoim życiu zetknął się z potrzebą, aby zorganizować ekspresowy transport dla większej grupy ludzi w określone miejsce. Nie jest to wcale takie proste, gdy chcemy to zrobić na własną rękę, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej. LukaTrans na rynku działa od wielu lat, a w Poznaniu i okolicach jesteśmy liderem w branży. W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy i w miłej, bezpiecznej atmosferze przetransportują całą grupę w ustalone miejsce. 

 

Dlaczego warto wybrać przewozy zorganizowane (Poznań) i skorzystać z usług LukaTrans?  

 

Jako firma transportowa mamy duże doświadczenie w zapewnianiu terminowego, bezpiecznego i komfortowego przewozu osób na wszelkiego rodzaju imprezy, eventy czy też spotkania integracyjne. Dla nas przewozy zorganizowane (Poznań i okolice!) są codziennością, dlatego z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa każdą usługę. Jeżeli poszukujecie Państwo sprawdzonego partnera, który wspomoże Was przy organizowaniu transportu na wszelkiego rodzaju imprezy, wydarzenia okolicznościowe czy też spotkania i wyjazdy integracyjne, to z pełną odpowiedzialnością możemy polecić nasze usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. 

Interesują Państwa przewozy zorganizowane (Poznań i okolice)? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Luka trans

przewozy zorganizowane w Poznaniu

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem szczegółów. Z roku na roku nasza firma jest coraz większa, zatrudniamy nowych ludzi, kupujemy nowe samochody i stale rozszerzamy naszą ofertę. Wszystko to mamy dzięki Wam i zaufaniu, którym nas obdarzacie!  O wysokiej jakości naszych usług mogą świadczyć tysiące klientów, których mieliśmy przyjemność transportować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do jego grona, koniecznie skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą? Przede wszystkim ze względu na fakt, że do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby oferowany transport był dla Państwa satysfakcjonujący! Nasza firma na rynku działa od wielu lat, a w naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a dodatkowo są mili i sympatyczni. Wszystkie samochody, które są przeznaczone do transportu naszych klientów, to profesjonalne pojazdy – regularnie serwisowane i bezpieczne. 

 

 

 

Luka trans

Przewozy zorganizowane – poznań i okolice

Transport większej liczby osób, który będzie dobrze zorganizowany i bezpieczny, wymaga nie tylko doświadczonego kierowcy, który w miłej atmosferze zadba o komfort pasażerów przez całą podróż, lecz także sprawnych samochodów – wyposażonych we wszystkie udogodnienia. Kluczowe jest również zadbanie o logistykę, aby przewóz odbył się szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. 

Z naszego doświadczenia wynika, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie sprawdzonej firmie, która zadba o wszystkie te aspekty, niż organizowanie przewozu na własną rękę. Transport osób busami (Poznań i okolice), który powierzą Państwo specjalistom, będzie nie tylko bardziej komfortowy, lecz także zdecydowanie tańszy – nie wspominając również o kwestiach bezpieczeństwa.