Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Flota

PRZEWÓZ – TRANSPORT OSÓB – POZNAŃ

Luka trans

Przewóz i transport osób – poznań

Nasza firma na rynku działa od wielu lat, a w naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a dodatkowo są mili i sympatyczni. Wszystkie samochody, które są przeznaczone do transportu naszych klientów, to profesjonalne pojazdy – regularnie serwisowane i bezpieczne.

 Jesteśmy profesjonalistami i do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy terminowi, skuteczni, a zaufały nam tysiące klientów!

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem szczegółów. Z roku na roku nasza firma jest coraz większa, zatrudniamy nowych ludzi, kupujemy nowe samochody i stale rozszerzamy naszą ofertę.

Bezpieczeństwo

Terminowość

przewozy dzieci do szkół poznań lukatrans

Doświadczenie

Luka trans

transport osobowy – poznań

W trosce o zadowolenie naszych klientów, które jest zawsze dla nas priorytetem, wszyscy kierowcy pracujący w naszej firmie, to doświadczeni specjaliści, którzy za przysłowiowym „kółkiem” spędzili tysiące godzin. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do świadczenia usług związanych z transportem krajowym. Nasze samochody i busy to nowoczesne pojazdy, które są regularnie serwisowane, aby zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo. Jesteśmy terminowi i skuteczni, zawsze dbamy o potrzeby i oczekiwania naszych klientów. 

W swej działalności kierujemy się nade wszystko przekonaniem, iż naszym celem jest bardzo zadowolony klient. Zamawianą usługę przewozu dopasowujemy zawsze do konkretnych potrzeb i oczekiwań, personalizując ją w możliwie najszerszym wymiarze.

Nowoczesna flota

transport osób poznań i okolice

Konkurencyjne ceny

przewozy dzieci do szkół poznań lukatrans

bogata oferta

Nasza flota
Kontakt

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

+48 601 773 244

biuro@lukatrans.pl

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00