Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Transfery na lotnisko

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00

Luka Trans

Transfery na lotnisko – Poznań

Rozwój transportu lotniczego w ciągu ostatnich 20 lat przeszedł niemałą rewolucję. Pęd dzisiejszego świata, większe tempo życia oraz rozwój przedsiębiorstw i firm międzynarodowych spowodował, że coraz większa liczba ludzi zaczęła korzystać z transportu lotniczego, który staje się już niemalże codziennym środkiem transportu. Większym problemem jest zdecydowanie transfer na lotnisko oraz powrót do domu – zwłaszcza wtedy, gdy lot mamy z miasta, w którym nie mieszkamy. Jak zatem zapewnić sobie bezpieczne transfery na lotnisko? Poznań i najbliższe okolice to region Polski, w którym działamy najintensywniej, jednak obsługujemy lotniska również z innych miast jak m.in. Warszawa, Wrocław, Katowice, a nawet Berlin. Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługi na najwyższym poziomie!

Transfery z lotniska – Poznań

Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu sprawny transfer osób na lotnisko w chwili wylotu i oczywiście z lotniska w chwili powrotu. Gwarantujemy terminowość, bezpieczeństwo i niezawodność, a do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, chcąc spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy zapewniają miły i komfortowy przejazd „z punktu A do punktu B”. Samochody, które oferujemy naszym klientom, to bezpieczne pojazdy wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzację czy wygodne fotele. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

luka trans

Transfery na lotnisko w poznaniu i okolicach

LukaTrans to firma, która od wielu lat oferuje swoim klientom usługi najwyższym poziomie jak m.in. transfery na lotnisko. Poznań i najbliższej okolice to obszar, na którym głównie działamy, jednak z przyjemnością podejmujemy się zleceń również z innych zakątków Polski. Jesteśmy profesjonalistami i do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy terminowi, skuteczni, a zaufały nam tysiące klientów!

W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają niezbędne licencje, wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na komfortowy transfer osób na lotnisko (Poznań). Dla naszych klientów przygotowaliśmy profesjonalne i bezpieczne samochody, które są wyposażone we wszystkie udogodnienia (m.in. radio, klimatyzacja, wygodne, rozkładane siedzenia i pasy bezpieczeństwa). 

Kluczowa jest dla nas kwestia logistyki, dlatego zawsze szukamy najbardziej optymalnej trasy. Oferujemy naszym klientom profesjonalne samochody, które są idealnie czyste i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzację i wygodne fotele.

 

Luka trans

transfery na lotisko – poznań i okolice

Wszystkie pojazdy, które możemy zaoferować naszym klientom, są regularnie serwisowane i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. wygodne fotele, klimatyzacja czy pasy bezpieczeństwa. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego przewoźnika, który ma bogate doświadczenie w prowadzeniu transportu osób busami, to zachęcamy, aby skorzystać z naszych usług! Świadczymy je szybko, bezpiecznie i terminowo, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wymaganiom każdego klienta. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!

Chcą Państwo zorganizować transfer z lotniska (Poznań i okolice)? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!