Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Przewozy osób niepełnosprawnych

LuKa Trans

Oferta
napisz do nas

Kontakt z nami

ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia :
Pon- Pt : 7:00 – 19:00
Sob : 10:00 – 14:00

Luka trans

Przewóz osób niepełnosprawnych – Poznań

Przewóz osób niepełnosprawnych w Poznaniu i okolicach

Transport ludzi nie jest prostym zadaniem, gdyż wymaga od kierowcy czujności, pełnego skupienia, umiejętności logistycznych i doświadczenia, a to wszystko po to, aby zapewnić pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. W obecnym, nader szybko pędzącym świecie, nierzadko musimy się zmierzyć z różnymi barierami i ograniczeniami, a już szczególnie dużo przeszkód napotykają na swojej drodze osoby z niepełnosprawnościami, które chcą szybko i bezproblemowo się przemieścić. Właśnie dla Państwa rozszerzyliśmy zakres naszych usług i oferujemy profesjonalny przewozów osób niepełnosprawnych. Poznań i okolice to obszar, na którym działamy najprężniej, jednak z przyjemnością podejmiemy się zleceń również z innych zakątków Polski.

Nasza firma dysponuje rozbudowaną bazą samochodów, dlatego nasza oferta jest skierowana również dla większych grup. Wszystkie pojazdy, które możemy zaoferować naszym klientom, są regularnie serwisowane i wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. wygodne fotele, klimatyzacja czy pasy bezpieczeństwa.

Przewozy osób niepełnosprawnych – Poznań

W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy z przyjemnością pomogą Państwu w dotarciu do miejsca docelowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudu i wysiłku wymaga od osób z niepełnosprawnościami transport, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić go naszym klientom. Nasza firma to profesjonalnie przygotowana, wyposażona i wykształcona kadra kierowców, specjalistyczne pojazdy oraz wszelkie możliwe udogodnienia, które są po to, aby pomóc naszym klientom. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie licencje do przewozu osób, dlatego podróż z nami jest bezpieczna i komfortowa.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego przewoźnika, który ma bogate doświadczenie w prowadzeniu przewozu osób niepełnosprawnych w Poznaniu i okolicach, to zachęcamy, aby skorzystać z naszych usług! Świadczymy je szybko, bezpiecznie i terminowo, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wymaganiom każdego klienta. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!

Transport osób niepełnosprawnych – Poznań

Transport osób niepełnosprawnych, który będzie dobrze zorganizowany i bezpieczny, wymaga nie tylko doświadczonego kierowcy, który w miłej atmosferze zadba o komfort pasażerów przez całą podróż, lecz także sprawnych samochodów – wyposażonych we wszystkie udogodnienia. Kluczowe jest również zadbanie o logistykę, aby przewóz odbył się szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. 

Z naszego doświadczenia wynika, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie sprawdzonej firmie, która zadba o wszystkie te aspekty, niż organizowanie przewozu na własną rękę. Transport osób niepełnosprawnych (Poznań i okolice), który powierzą Państwo specjalistom, będzie nie tylko bardziej komfortowy, lecz także zdecydowanie szybszy i bezpieczniejszy.

 

luka trans

Przewóz i transport osób niepełnosprawnych – Poznań

Współczesny świat cechuje się tym, iż tempo życia jest wysokie. Zarówno informacja, jak i towar, szybko przemieszczają się i wręcz błyskawicznie docierają do miejsca docelowego.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia do świadczenia usług związanych z transportem krajowym. Nasze samochody i busy to nowoczesne pojazdy, które są regularnie serwisowane, aby zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo. Jesteśmy terminowi i skuteczni, zawsze dbamy o potrzeby i oczekiwania naszych klientów. 

W tak skonstruowanym świecie nierzadko spotykamy się również z koniecznością szybkiego przemieszczenia się ludzi z miejsca na miejsce. I wówczas odkrywamy i doceniamy pomoc, jaką mogą nam zaoferować specjaliści od logistyki. Samo przemieszczanie się obarczone jest bowiem wieloma czynnikami ryzyka.