Przewóz i transport osób – poznań

Adres

Ul. Maratońska 3b / 59
61-553 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 14:00

Telefon

Transfery na lotnisko Poznań – na co należy zwrócić uwagę?

mar 24, 2020Logistics, Uncategorized, Warehousing0 komentarzy

Rozwój transportu lotniczego w ciągu ostatnich 20 lat przeszedł niemałą rewolucję. Pęd dzisiejszego świata, większe tempo życia oraz rozwój przedsiębiorstw i firm międzynarodowych spowodował, że coraz większa liczba ludzi zaczęła korzystać z transportu lotniczego, który staje się już niemalże codziennym środkiem transportu. Większym problemem jest zdecydowanie transfer na lotnisko oraz powrót do domu – zwłaszcza wtedy, gdy lot mamy z miasta, w którym nie mieszkamy.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu sprawny transfer osób na lotnisko w chwili wylotu i oczywiście z lotniska w chwili powrotu. Gwarantujemy terminowość, bezpieczeństwo i niezawodność, a do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, chcąc spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Jak zatem zapewnić sobie bezpieczne transfery na lotnisko? Poznań i najbliższe okolice to region Polski, w którym działamy najintensywniej, jednak obsługujemy lotniska również z innych miast jak m.in. Warszawa, Wrocław, Katowice, a nawet Berlin. Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługi na najwyższym poziomie!

 

W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy zapewniają miły i komfortowy przejazd „z punktu A do punktu B”. Samochody, które oferujemy naszym klientom, to bezpieczne pojazdy wyposażone we wszystkie udogodnienia jak m.in. pasy bezpieczeństwa, radio, klimatyzację czy wygodne fotele. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!